Sylwester á la France

Sylwester á la France

Niech to będzie noc inna niż wszystkie!

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do wspólnego spędzenia tego specjalnego wieczoru. Nasz sylwester będzie się składał z dwóch części: koncertu i bankietu sylwestrowego.

KONCERT

W tym roku kontynuujemy swoją podróż po krajach europy. Tym razem odwiedzimy Francję – stolicę mody, szyku której idee kulturalne i kulinarne odcisnęły piętno na całej kulturze europejskiej.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również różne niespodzianki!

Koncert rozpoczyna się o godz. 21:00

BANKIET

Dalsza część wieczoru to BANKIET SYLWESTROWY

Naszych gości zapraszamy także na bankiet, który rozpocznie się tuż po zakończeniu koncertu tj. ok. godz. 22:30 i potrwa do godziny 2:00. Bawimy się przy szwedzkim stole ze stolikami koktajlowymi.

Bankiet – tak jak wcześniejszy koncert – utrzymany będzie w stylistyce francuskiej. Na stołach królować będą dania inspirowane kulturą i tradycją francuską. Oczywiście organizator przewiduje po 2 lampki wina (do wyboru białe / czerwone) oraz lampkę wina musującego do wzniesienia toastu noworocznego.

Zapewniamy także szkło dla osób, które zechcą przyjść z własnymi napojami alkoholowymi (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Zabawie będzie towarzyszył zespół muzyczny grający evergreeny jak również najnowsze przeboje muzyki tanecznej. Oczywiście większość repertuaru będzie stanowiła piosenka francuska.

MIEJSCE

Koncerty i bankiet odbędą się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, którego gościnne, przystrojone światłem przestrzenie, zapewniają możliwość nieskrępowanej zabawy i tańca a także kąciki, gdzie można będzie siąść ze znajomymi i porozmawiać

 

 

BILETY I REZERWACJE

Zakup wejściówek na bankiet możliwy:

– bezpośrednio u organizatora: e-mail: artbiz@artbiz.eu, tel.: 572 229 519,

– na stronie KupBilecik

– w barze IMBiR

Do bezpośredniego kontaktu zapraszamy przede wszystkim osoby składające zamówienia grupowe (od 6 miejsc)

Ceny biletów:

KONCERT: 70 zł – 150 zł

KONCERT+ BANKIET: 230-310 zł

 

Komentarze są wyłączone.