Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ODWOŁANE POLISH Floyd – The Best Of PINK FLOYD Experience

13 marca 2020 @ 20:00 - 22:00

70PLN

W związku z decyzją władz centralnych i lokalnych zostaliśmy zmuszeni do odwołania koncertu zespołu POLISH Floyd.

Środki finansowe za zakupione bilety w całości zostaną Państwu zwrócone.

Osoby, które nabyły bilety za pośrednictwem portali internetowych PanBilet i KupBilecik otrzymają zawiadomienie mailowe a środki finansowe automatycznie zostaną zwrócone na ich konto, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek działań. Ze względu na dużą liczbę transakcji prosimy o cierpliwość – proces ten może zająć kilka dni.
Osoby, które zakupiły bilety w kasie Centrum Spotkania Kultur lub na portalu biletowym CSK otrzymają również zwrot w sposób analogiczny do sposobu zapłaty.

Prosimy o zrozumienie naszej decyzji i podkreślamy, że absolutnie nie rezygnujemy z organizacji koncertu zespołu POLISH Floyd w Lublinie. Zapraszamy do śledzenia informacji, polubienia strony FB Fundacji Rozwoju Kultury ArtBiz. Mamy nadzieję, że uda się koncert zorganizować ponownie, kiedy sytuacja się unormuje.

 

Koncert „The Best of Pink Floyd Experience” to dwugodzinny show, w trakcie którego usłyszymy największe przeboje legendarnej grupy PINK FLOYD wykonywane przez krakowski zespół POLISH FLOYD.

To co wyróżnia ten koncert to profesjonalizm muzyków, ich autentyczna pasja oraz przygotowane specjalnie na tą okazję  oryginalne animacje i efekty wizualne – a wszystko precyzyjnie wyreżyserowane.
Nie będzie to tylko koncert, albowiem Nicola Palladini – włoski aktor musicalowy będący wokalistą zespołu wykorzysta w nim swoje umiejętności aktorskie i reżyserskie.
POLISH FLOYD to jedenastoosobowy zespół na scenie, bezkompromisowe wykonanie, ale i wierność oryginalnym aranżacjom. To tony sprzętu, kilkanaście osób obsługi technicznej, a przede wszystkim – setki godzin spędzonych na próbach.

Wszystko po to, aby zaprezentować Państwu widowisko najwyższej próby.

 

Więcej o zespole

 

Szczegóły

Data:
13 marca 2020
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
70PLN
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/447080416166744/

Organizator

Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz
Telefon:
+48509728011
Email:
artbiz@artbiz.eu
Strona internetowa:
www.artbiz.eu

Miejsce

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1
Lublin, lubelskie , 20-029 Polska
+ Google Map
Telefon:
572 229 519